Галактика

ЖК “ГАЛАКТИКА”
ПЛЕЯДА ЖИТТЄВИХ ПЕРЕВАГ

Подібно до славетного Чумацького шляху, нову столичну "Галактику" осяває собою віковічний Дніпро. Поруч знаходиться також і красивий Русанівський канал, різноманітні пляжі та зелені масиви Гідропарку.

Ще одна вагома життєва перевага для мешканців "Галактики" – майже космічна швидкість сполучення з іншими частинами Києва:

  • 7 хвилин пішки до метро Лівобережна
  • центр міста – прямо навпроти через Дніпро
  • поруч ключові транспортні артерії – просп. Броварський та Возз'єднання
  • безліч маршруток по всьому Лівому берегу – від Троєщини до Харківського масиву.
 ЖК "Галактика" відрізняє надзвичайно ретельно продумане планування всіх без винятку житлових помешкань.
Тут немає зайвих, "роздутих" метражів – натомість у кожній квартирі є достатній життєвий простір і багато світла! Використання сучасних високоякісних матеріалів робить проживання в них не лише дуже комфортним, але й здоровим та емоційно приємним.

Розвинена довколишня інфраструктура забезпечує абсолютно все необхідне для комфортного життя мешканців ЖК "Галактика" – численні торговельні центри та спортклуби, кінотеатр і ресторани, медичні та навчальні заклади тощо.

Лише в 1 хвилині прогулянки від комплексу розташовується здобувший популярність серед українців гіпермаркет NOVUS, а на самій території – передбачені сучасні дитячі та спортивні майданчики, багато зелених насаджень і просторі зони відпочинку.

 Життя в ЖК "Галактика" – це розумний вибір людей, які знаються на перевагах Лівого берегу столиці. 

 Чудове розташування, розвинена інфраструктура, раціональне планування помешкань та безумовна надійність забудовника – в поєднанні з вигідною ціною квартир – робить цей вибір по-справжньому зірковим!

Чекаємо на Ваш дзвінок

(067) 238 30 88

(067) 334 25 10

(067) 480 30 02

Або залиште свій номер і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

чекаю на дзвінок